sobota, 22 lutego 2014

Świecznik quillingowy "Kwiat dalii "

Oto 3 praca wykonana przeze mnie w technice quilling. Zrobiony został w połowie grudnia 2013 jako świąteczny podarek.   Świecznik nazwałam kwiatem dalii bo nie znalazłam lepszego porównania a lubie nazywać swoje prace. Płatki są osadzone na metalowej puszce po koncentracie, gdyż planowałam go na większą świeczkę a nie podgrzewacz- musiało więc być jakieś zabezpieczenie prawda, w końcu to papier. Dla świątecznegoo akcentu dodałam też brokat. Zapraszam do oceny oraz dodanie mojego blogu do obserwownych. Każde z was kiedyś zaczynało blogowanie i wiecie jakie to trudne. Byłabym wdzięczna za polecenie mojego bloga. Pozdrawiam serdecznie wszystkich gości ;)
Aaa brawo nasi, dziękujemy za kolejne medale!

7 komentarzy:

 1. Excellent work but the last photothe effect is absolutly amazing!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny świecznik zrobiłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję ślicznie za komentarze. Bardzo mi miło że się podobają moje prace i zapraszam częściej ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny świecznik, a brokat z klejem fajnie usztywnia elementy quillingu, że się praca nie rozwala (to wiem z własnego doświadczenia). Twórz i pokazuj swoje prace :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki stoonka :) zapraszam ponownie

  OdpowiedzUsuń

Witaj. Dziękuję, że zajrzałaś/eś na mojego bloga i chcesz zostawić komentarz pod moją pracą. Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna i zachęca do dalszej pracy, poprawy i doskonalenia swoich umiejętności. Pozdrawiam serdecznie :*