sobota, 8 marca 2014

Origami modułowe cześć 2

Żeby nie siać zamętu dodaje od razu część drugą bo nie jest zbyt rozbudowana. Tylko wazon i choinka.
Wazony zrobiłam w sumie dwa jak można zauważyć po kolorach. Oddając ten drugi nie zrobiłam zdjęć z kwiatami (głupia...), więc pokaże tylko pusty. Oba robione latem zeszłego roku. Kwiaty to elementy kusudam oraz kwiaty z modułów.
Choinka robiona przed świętami jako element dekoracyjny. Jako produkt sezonowy została rozłożona 2 dni temu na czynniki pierwsze, wiosna na horyzoncie więc głupio by na meblach stała choinka a trzymać tego w szafie też nie będę do przyszłego roku. Kiedyś bardzo napaliłam się na pawia tą techniką ale ostatecznie moduły użyłam do wazonu na który miałam zamówienie. Moduły które zostały z rozłożonej choinki posłużą mi więc w niedalekiej przyszłości do zrobienia właśnie tego zaległego pawia. Dorobię tylko niebieskich modułów i być może jeszcze jakiś kolor.
Zapraszam do oglądania i komentowania obu nowych postów. Polecam dodanie mojego bloga do obserwowanych oraz zostawianie śladu po sobie, bym mogła trafić do was ;) Hej.

6 komentarzy:

 1. Widzę, że szukasz schematów origami tych, które będą ładnie się komponować i będą wyglądały "na bogato". Wiele z tych schematów sama próbowałam i muszę stwierdzić, że te najprostsze do złożenia są najładniejsze. Bukiecik bardzo ładny, kolorowy i wiosenny. A quillingowe dodatki przy choince pokazują jak bardzo delikatnie i plastycznie wyglądają pozwijane paseczki, w porównaniu z origami modułowym, gdzie elementy są wszystkie takie same tylko w większej ilości poskładane w odpowiedni kształt.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie no, to jest niemożliwe! Coś wspaniałego! Na pewno kosztowało mnóstwo pracy.
  sylwia-handmade.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. wow, masz wspaniałe zacięcie do składania modułów.podziwiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam do mnie - na przydasiowe candy - http://lesia-rekodzielo.blogspot.com
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Bukiecik cudo !!! Sama znam tę technikę więc tym bardziej podziwiam za pomysłowość :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj. Dziękuję, że zajrzałaś/eś na mojego bloga i chcesz zostawić komentarz pod moją pracą. Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna i zachęca do dalszej pracy, poprawy i doskonalenia swoich umiejętności. Pozdrawiam serdecznie :*