poniedziałek, 2 marca 2015

wyniki candy :D

Heloł!


Zabawa dobiegła końca więc przyszedł czas na wyniki. Zabawą było candy urodzinowe- 20 lutego minął rok od założenia bloga. Statystyk nie będzie bo komu się chce to czytać, prawie wszystko można samemu zobaczyć dzięki dodatkom blogowym.
W zabawie wzięły udział 43 osoby z tego 10 osób miało przywilej dodatkowego głosu- oznacza to że jeśli osoba druga miała dodatkowy los to jej numerkiem było też 3, jeśli osoba dziesiąta miała dodatkowy głos to jej numerkiem było też 11 itd. Planowałam karteczki, losowanie z serduszka ale z czasem różnie a ja nie chciałam już odkładać wyników więc użyłam randoma.  Nie miałam czasu wszystkich z Was sprawdzać więc stwierdziłam, że osoba wylosowana będzie sprawdzona z wykonania zasad udziału i w razie braku bannera powtórzę losowanie. 


Lista zrobiona na szybko prezentuje się tak:


A zwyciężczynią jest:


czyli Danusia

Większe zaskoczenie miałam pewnie ja niż sama Danusia bo planowałam dla Niej nagrodę specjalną, taką od siebie za to co dla Nas robi nie oczekując nic w zamian. Mojemu blogowi bardzo pomogły Jej zabawy i pomysły na promocję naszych blogów i czułam potrzebę nagrodzić Ją za to a tu patrzcie skubana zdobyła główną nagrodę hahaha :)


Żeby nie było, że upiekłam dwie pieczenie na jednym ogniu wylosowałam też drugą nagrodę- pocieszenia. Dostanie ją:Gratuluję dziewczynom a wszystkim dziękuję za udział. Obie kobitki proszę o namiary. Dodatkowo Danusię proszę o wybór nagrody, Milena natomiast dostanie niespodziankę :) Proszę też o cierpliwość, trochę czasu może zejść na zrobieniu podarków :))

To nie ostatnie candy więc bądźcie czujne!

Do zaś :)
20 komentarzy:

 1. Gratuluję :-) jakoś ja szczęścia w takich zabawach nie mam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za zabawę i gratuluję dziewczynom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. no to nie zostaje nic tylko zazdrościć szczęściarom :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję dziewczynom i dziękuję za zabawę:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję dziewczynom:) i dziękuję za miłą zabawę:) Pozdrawiam i do zaś;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję szczęściarom a Tobie Natalko dziękuję za miłą zabawę.

  OdpowiedzUsuń
 7. O kurczę.... Nie wierzę własnym oczom! Nawet się nie spodziewałam, a tu taka niespodzianka. Oczywiście będę na nią czekać z niecierpliwością:)

  OdpowiedzUsuń
 8. No tak nie mam szczęścia ani w kartach, ani w miłości, ani tym bardziej w zabawach blogowych :-)
  Hehehe no w sumie to wygrały moje ulubione koleżanki więc zazdrosna nie będę GRATULUJĘ szczęściarom a Tobie Natalko dziękuję za zorganizowanie zabawy.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. gratuluję zwyciężczyniom , zazdrzsaczam a Tobie dziękuję za zabawę

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję :******* i dziękuję za zabawę :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Ania wczoraj dała mi cynk,że wygrałam a ja nie miałam siły iść i podziękować .Jestem na odwyku od bloga haha,znaczy muszę chwilkę odsapnąć i złapać tchu .
  Natalko ogromnie się cieszę ,że ja która tak mało biorę udział w tego typu zabawach coś wygrałam.Zawsze uważam ,że szczęścia mi brakuje a tu taka miła niespodzianka.
  Pozostało się cieszyć i pogratulować również koleżance Milence ,a Tobie podziękować za wspaniałą zabawę .
  Buziaki kochana :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję dziewczynom :) a Tobie dziękuję za zabawę:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratulacje dla dziewczyn :) Dobrze trafiło - a niektórzy twierdzą, że los jest ślepy :)

  OdpowiedzUsuń
 14. I ja gratuluję zwyciężczyniom, a Ciebie Natalko pozdrawiam bardzo cieplutko;)

  OdpowiedzUsuń

Witaj. Dziękuję, że zajrzałaś/eś na mojego bloga i chcesz zostawić komentarz pod moją pracą. Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna i zachęca do dalszej pracy, poprawy i doskonalenia swoich umiejętności. Pozdrawiam serdecznie :*